spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Eκλογές της ΝΔ στην Αργολίδα: Όλοι οι υποψήφιοι για Νομαρχιακή, Τοπικές, Συνέδριο

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Την Κυριακή 24 Οκτωβρίου, από τις 8πμ έως τις 7μμ, θα γίνουν οι εσωκομματικές εκλογές της Νέας Δημοκρατίας για την ανάδειξη νέων οργάνων σε επίπεδο νομού Αργολίδας, συνέδρων και τοπικών οργανώσεων.

Οι χώροι διεξαγωγής των εκλογών είναι τα κάτωθι εκλογικά κέντρα:

ΔΗΜΤΟ Ναυπλίου: Εργατικό Κέντρο
ΔΗΜΤΟ Άργους: Αίθουσα «Μέγας Αλέξανδρος»
ΔΗΜΤΟ Επιδαύρου: Πνευματικό Κέντρο Αγίου Βασιλείου Λυγουριού
ΔΗΜΤΟ Ερμιονίδας: 1ο Δμοτικό Σχολείο Κρανιδίου

Θα τηρηθούν αυστηρά όλα τα μέτρα προστασίας της δημόσιας υγείας καθώς και ότι η χρήση μάσκας στους χώρους διεξαγωγής των εκλογών είναι υποχρεωτική.

Υποψήφιοι Πρόεδροι Δ.Ε.Ε.Π. Αργολίδας
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Παναγιώτη

Υποψήφια Μέλη Δ.Ε.Ε.Π. Αργολίδας
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Οδυσσέα
ΔΩΡΗΣ ΠΑΝΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη
ΗΛΙΟΥ ΠΑΝΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
ΚΡΕΜΑΣΤΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Παναγιώτη
ΛΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πέτρου
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του Σπυρίδωνος
ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γρηγορίου (ΕΛΕΝΑ)
ΠΡΟΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αντωνίου
ΡΕΤΣΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Βασιλείου
ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Παναγιώτη
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
ΤΣΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΧΟΥΝΤΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου
ΧΡΟΝΗ ΣΟΦΙΑ του Νικολάου

 

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Τοπικής Οργάνωσης Άργους Μυκηνών
ΜΠΟΝΤΑΪΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη

Υποψήφια μέλη Δημοτικής Τοπικής Οργάνωσης
ΑΡΓΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Αναστασίου
ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΛΟΣ του Κωνσταντίνου
ΛΕΡΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Επαμεινώνδα
ΜΑΥΡΟΚΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σπυρίδωνα
ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σταύρου
ΜΠΑΡΛΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του Ηλία
ΜΠΙΤΖΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ –ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του Δημητρίου
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Διαμαντή
ΡΟΤΖΙΩΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστασίου
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του Σπυρίδωνα
ΣΤΑΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Βασιλείου
ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

 

Υποψήφιοι πρόεδροι Δημοτικής Τοπικής Οργάνωσης Επιδαύρου
ΟΨΙΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Δημητρίου

Υποψήφια μέλη Δημοτικής Τοπικής Οργάνωσης
ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου
ΓΚΑΤΣΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ευαγγέλου
ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Κωνσταντίνου
ΚΑΡΑΦΩΤΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του Γεωργίου
ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αναστασίου
ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Νικολάου
ΜΕΛΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του Γεωργίου
ΟΨΙΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ανδρέα

 

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Τοπικής Οργάνωσης Ερμιονίδας
ΜΙΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου

Υποψήφια Μέλη Δημοτικής Τοπικής Οργάνωσης
ΚΑΤΣΟΥΓΚΡΗ – ΔΗΜΑΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ του Θεοδώρου
ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σταύρου
ΝΟΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου
ΠΙΤΣΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Ηλία
ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
ΠΡΟΣΙΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Ανάργυρου
ΣΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταματίου
ΣΑΛΤΑΠΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σωτηρίου
ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Πολυχρόνη
ΤΣΕΓΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΦΑΣΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αποστόλη

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Τοπικής Οργάνωσης Ναυπλιέων
ΛΥΣΙΚΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

Υποψήφια Μέλη Δημοτικής Τοπικής Οργάνωσης
ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
ΓΡΑΜΜΑΤΑΚΗ – ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Γεωργίου
ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του Σωτηρίου
ΚΑΒΒΑΔΙΑ – ΠΑΠΑΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Θεοδώρου
ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Σπυρίδωνα
ΛΑΪΝΑ – ΣΙΩΚΑ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
ΜΑΝΤΖΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου
ΜΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αντωνίου
ΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΜΠΡΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Στεφάνου
ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του Χαραλάμπους

 

Υποψήφιοι Σύνεδροι
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αναστασίου
ΒΕΡΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου
ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Χρήστου (ΕΦΕΤΗΣ)
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Οδυσσέα
ΓΡΑΜΜΑΤΑΚΗ – ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Γεωργίου
ΔΗΜΑΣ (ΜΠΑΚΕΤΟΣ) ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ του Αναστασίου
ΔΙΟΛΙΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ιωάννη
ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του Σωτηρίου
ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ανδρέα
ΚΑΒΒΑΔΙΑ – ΠΑΠΑΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Θεοδώρου
ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
ΚΡΕΜΑΣΤΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Παναγιώτη
ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Σπυρίδωνος
ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωάννη
ΛΑΪΝΑ – ΣΙΩΚΑ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
ΛΥΓΓΙΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Χρήστου
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
ΜΑΡΛΑΓΚΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Πέτρου
ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος
ΜΠΑΣΙΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Παναγιώτη
ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΜΠΟΝΤΑΪΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη
ΜΠΡΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Στεφάνου
ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του Σπυρίδωνος
ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γρηγορίου (ΕΛΕΝΑ)
ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου
ΡΕΤΣΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Βασιλείου
ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Παναγιώτη
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Σωτηρίου
ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Δημητρίου
ΤΣΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
ΧΟΥΝΤΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου

spot_img