Ο Αστέρας Τρίπολης ισοφάρισε τον Παναθηναϊκό στο 97′ με γκολ του τερματοφύλακα (βίντεο)

Απίστευτη εξέλιξη στο Αστέρας Τρίπολης-Παναθηναϊκός, με τον τερματοφύλακα των Αρκάδων, Νίκο Παπαδόπουλο να ισοφαρίζει σε 2-2 με τρομερό σεντερφορίσιο σουτ από το ύψος της μικρής περιοχής.

Ο Παναθηναϊκός κρατούσε μία σπουδαία νίκη κόντρα στον Αστέρα μέχρι το έβδομο λεπτό των καθυστερήσεων. Ωστόσο, σε εκείνο το σημείο ο τερματοφύλακας του Αστέρα, που είχε ανέβει στην αντίπαλη περιοχή για την τελευταία φάση, έστειλε την μπάλα στα δίχτυα και ισοφάρισε σε 2-2 με ένα τρομερό σεντερφορίσιο σουτ από το ύψος της μικρής περιοχής.