Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Οι υποψήφιοι Αναγνωσταρά στο Δήμο Ναυπλιέων και τις κοινότητες

 

Μετά τη χθεσινή επίσημη ανακήρυξη των δημοτικών συνδυασμών που θα συμμετέχουν στις επερχόμενες δημοτικές εκλογές, o συνδυασμός “Πρωτεύουσα ξανά” του Παναγιώτη Αναγνωσταρά ανακοίνωσε τους υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους Ναυπλιέων καθώς και τα ψηφοδέλτια για τις τοπικές κοινότητες:

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΣΙΝΗΣ

ΓΙΩΝΝΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Δημητρίου
ΚΑΡΜΑΝΙΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Βασιλείου
ΜΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Αντωνίου
ΜΠΙΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ) του Νικολάου
ΜΠΟΥΖΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΕΝΤΙ) του Ευαγγέλου
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Γεωργίου
ΦΕΛΕΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σταύρου

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΙΔΕΑΣ

ΔΕΔΕΜΠΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
ΔΗΜΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ (ΜΠΑΚΕΤΟΣ) του Αναστασίου
ΔΙΚΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του Ιωάννη
ΜΕΓΑΡΙΤΗ-ΦΩΤΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Χρήστου
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Παναγιώτη
ΤΟΜΠΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Χρήστου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΑΥΠΛΙΟΥ

ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του Χρήστου
ΓΚΟΛΕΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
ΔΕΔΕΓΚΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Χρήστου
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ του Χαραλάμπους
ΘΕΟΔΩΡΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Πάρη
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικήτα
ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του Παναγιώτη
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Παναγιώτη
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΡΜΟΦΙΛΗ του Χρήστου
ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αθανασίου
ΛΥΣΙΚΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του Γεωργίου
ΜΠΑΚΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
ΜΠΟΥΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννη
ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΥ-ΠΡΙΟΒΟΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του Γρηγορίου
ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ομήρου
ΠΑΠΑΡΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του Θεοδώρου
ΠΑΤΣ-ΠΟΜΑΡΝΑΤΣΚΑ ΝΤΑΓΚΜΑΡΑ ΜΑΛΓΚΟΡΖΑΤΑ (ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΤΣ-ΚΑΤΡΗ) του Αντζέϊ
ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνος
ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη-Διαμαντή
ΠΟΥΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ του Γεωργίου
ΣΑΚΒΑΡΕΛΙΝΤΖΕ ΧΑΤΟΥΝΑ του Ρομάν
ΣΙΑΝΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Σταύρου
ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ηλία
ΤΣΑΚΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου
ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΝΑ) του Λαυρεντίου

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΕΑΣ ΤΙΡΥΝΘΑΣ

ΚΑΖΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Νικολάου
ΚΑΤΣΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ιωάννη
ΚΟΚΟΡΟΜΥΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Δημητρίου
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιχαήλ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛ του Γεωργίου

 

  Οι υποψήφιοι στις κοινότητες  

 

Κοινότητες Δημοτικής Ενότητας Ασίνης

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Ασίνης
ΔΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΜΒΥΣΗ ΜΑΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΛΕΚΚΑ ΑΡΜΑΝΤΟ του ΠΡΕΚΕ
ΜΠΑΣΙΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΩΚΡΑΤΗ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Δρεπάνου
ΓΑΒΡΗΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΘΕΟΥΛΗΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΓΚΙΑΟΥΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ
ΔΩΡΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΑΛΛΙΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΔΡΙΑΝΟΥ
ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΜΑΝΔΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΔΡΙΑΝΟΥ
ΠΕΘΕΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΣΑΛΟΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Ιρίων

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΚΤΩΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΨΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΟΡΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΛΥΚΟΥΡΕΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΜΑΛΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ

ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Τολού
ΓΕΡΑΜΑΝΗ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΑ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΜΑΡΙΚΑΙΤΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΓΟΓΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΩΣΤΟΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΠΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
ΣΓΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΦΛΙΓΚΑ ΖΑΦΕΙΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

Κοινότητες Δημοτικής Ενότητας Μιδέας

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Αγίας Τριάδας
ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΑΛΥΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Ανυφίου
ΜΠΑΣΤΟΥΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΡΕΤΣΙΝΑ – ΓΚΑΤΣΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΕΛΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΕΡΑΣΚΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Αραχναίου
ΔΕΔΕΜΠΙΛΗ ΜΑΡΙΓΩ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΚΟΛΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΥΡΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΠΑΒΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΠΙΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Αργολικού
ΓΕΡΑΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΚΑΤΕΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΤΟΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΤΟΣΚΑΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ – ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Μάνεση
ΔΙΑΛΙΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΔΟΥΒΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ
ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΕΛΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΞΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΣΑΚΟΥΛΑ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Παναρίτη
ΓΚΟΛΕΜΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΓΚΟΛΕΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΚΟΛΕΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΓΚΟΛΕΜΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
ΠΑΝΑΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Πουλλακίδας
ΓΙΑΡΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΓΚΟΥΡΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΞΥΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΡΑΦΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

Κοινότητες Δημοτικής Ενότητας Ναυπλιέων

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Λευκακίων
ΑΡΑΜΠΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΧΑΡΟΥ ΑΝΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Ναυπλιέων
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΓΚΕΛΟΥΝΓΚ ΕΛΕΝΑ του ΒΙΚΤΩΡ
ΔΙΑΛΙΑΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΑΤΑΓΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
ΚΛΕΜΜΕΡ ΒΙΚΤΩΡ του ΒΙΚΤΩΡ
ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΟΡΟΒΕΣΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΤΡΟΚΛΟΥ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΣΑΚΑΛΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΟΥΡΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΒΑΛΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ (ΝΟΥΛΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Πυργιωτίκων
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΓΙΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ – ΕΡΡΙΚΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΑΛΚΟΥΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

Κοινότητες Δημοτικής Ενότητας Τίρυνθας

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Αγίου Αδριανού
ΔΑΓΙΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΛΚΟΥΝΟΥ ΟΛΓΑ του ΠΕΤΡΟΥ
ΜΑΛΕΒΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΜΑΛΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας Νέας Τίρυνθας
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΚΑΡΠΑΤΣΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΚΑΣΤΡΑΝΤΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
ΠΑΝΑΓΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

Σύμβουλοι Κοινότητας Καρνεζαιίκων (ενιαίο ψηφοδέλτιο – κάτω των 300 κατοίκων)

ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ
ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

     
NO COMMENTS

POST A COMMENT

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.