Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Τα αποτελέσματα στα τοπικά πρωταθλήματα της Αργολίδας

 

Μόνη πρώτη στη βαθμολογία της Α1 κατηγορίας της Αργολίδας βρίσκεται η Ένωση Λέρνας μετά το στραβοπάτημα της Κορωνίδας Κοιλάδας η οποία παραχώρησε στο γήπεδό της ισοπαλία στον Τροιζηνιακό. Η Λέρνα στις 10 αγωνιστικές έχει 28 βαθμούς (9 νίκες – 1 ισοπαλία – 0 ήττες) και η Κοιλάδα 26 (8νίκες – 2 ισοπαλίες – 0 ήττες).

 

 

A1 κατηγορία (10η αγωνιστική)

Κορωνίδα Κοιλάδας – Τροιζηνιακός 1-1

Αστέρας Δρεπανιακός – Ένωση Λέρνας 1-6

ΠΑΟΚ Κουτσοποδίου – Αριστείονας Λυγουριού 2-0

Αριστέας Άργους – Ασκληπιός Επιδαύρου 2-0

Ποσειδώνας Πόρου – Ατρόμητος Παναριτίου 1-1

Ποσειδώνας Διδύμων – Αργοναύτης Ν. Κίου 3-4

Σπέτσες – Πανασιναϊκός 1-2

Πορτοχελιακός – Ολυμπιακός Άργους 3-0 α.α.

 

 

A2 κατηγορία -1ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Κλέων – Πόρος 0-1

Θησέας –Προσύμνη 1-0

Α.Γ.Ο.Ν. – Ύδρα αναβλήθηκε

Θύελλα Λιμνών – Κεραυνός Ιρίων

Εθνικός Τολού – Πανναυπλιακός 0-1

 

 

A2 κατηγορία -2ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Πρωτέας – ΑΟ Μιδέας 4-0

Λευκάκια – Άρης Ροϊνού 3-0 α.α.

Πανιώνιος Δαλαμανάρας – Λυγκέας Λυρκείας 1-5

ΟΦ Ηλιοκάστρου – Θύελλα Σκαφιδακίου 1-0

Θύελλα Μαλανδρενίου – Φοίνικας Επιδαύρου 1-8

 

 

A2 κατηγορία -3ος όμιλος (7η αγωνιστική)

Ναύπλιο 2017 – Μυκηναϊκός 3-0

Ηρακλής Καρυάς – Δαναοί 0-1

Ν. Αχιλλέας Φιχτίων – Ατρόμητος Σχινοχωρίου 6-0

Διοβουνιώτης – Μέθανα 2-1

Παμμηδεατικός – Παμμετοχικός 1-0

 

 

Β2 κατηγορία -1ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Φαβιέρος Μεθάνων – ΑΕ Κρανιδίου 1-3

Δρυόπη – Ατρόμητος Κρανιδίου 2-7

 

 

Β2 κατηγορία -3ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Πλατανίτι – ΑΟ Νέας Κίου 0-0

Πανανυφιακός – Αργολίδα 2000 1-2

Προίτος – Παλαμήδης 3-1

 

 

Β2 κατηγορία -4ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Αργέας – Αναγέννηση Αγίου Αδριανού 15-1

Απόλλων – Ακαδημία Άργους 2-4

Αχλαδόκαμπος – ΑΕΚ Άργους 1-1

 

 

Πρωτάθλημα Παίδων – 1ος όμιλος (4η αγωνιστική)

Ατρόμητος Παναριτίου – Παναργειακός 0-4

Λευκάκια –Πρωτέας 0-1

Πλατανίτι – Ερμής Κιβερίου 0-3 α.α.

 

 

Πρωτάθλημα Παίδων – 2ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Σπέτσες – Ένωση Ερμιονίδας

Ατρόμητος Κρανιδίου – Ποσειδών Διδύμων

Πορτοχελιακός – Τροιζηνιακός 5-0

 

 

ΧΩΡΙΣ ΣΧΟΛΙΑ

ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

error: Περιεχόμενο που προστατεύεται από πνευματικά δικαιώματα.