Τα αποτελέσματα στα τοπικά πρωταθλήματα της Αργολίδας

 

H ακαταλληλότητα του γηπέδου στο Κουτσοπόδι εξαιτίας των βροχοπτώσεων, δεν έγινε το ντέρμπι της Α1 κατηγορίας του τοπικού ανάμεσα στον ΠΑΟΚ Κουτσοποδίου με την Ένωση Λέρνας.

 

 

A1 κατηγορία (8η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ Κουτσοποδίου – Ένωση Λέρνας αναβλήθηκε
Ποσειδώνας Πόρου – Τροιζηνιακός 0-2
Πορτοχελιακός – Αστέρας Δρεπανιακός 2-4
Ποσειδώνας Διδύμων – Κορωνίδα Κοιλάδας 0-2
Σπέτσες – Ατρόμητος Παναριτίου 0-0
Ασκληπιός – Επιδαύρου – Αργοναύτης Ν. Κίου 1-3
Πανασιναϊκός – Αριστείωνας Λυγουριού 2-0
Αριστέας Άργους – Ολυμπιαός Άργους 3-0 α.α.

 

Α2 κατηγορία – 1ος όμιλος (5η αγωνιστική)
Κλέωνας – Ύδρα 2-1
Εθνικός Τολού – Θύελλα Λιμνών 4-0
Πόρος – Πανναυπλιακός 1-0
Θησέας – ΑΓΟΝ
Προσύμνη – Κεραυνός Ιρίων 4-3

 

Α2 κατηγορία – 2ος όμιλος (5η αγωνιστική)
ΑΟ Μιδέας – Φοίνικας Επιδαύρου 1-5
Θύελλα Μαλανδρενίου – Πανιώνιος Δαλαμανάρας 1-1
Θύελλα Σκαφιδακίου – Λυγκέας Λυρκείας 1-1
ΟΦ Ηλιοκάστρου – Λευκάκια 1-0

 

Α2 κατηγορία – 3ος όμιλος (5η αγωνιστική)
Διοβουνιώτης – Παμμετοχικός 0-3
Ηρακλής Καρυάς – Ν. Αχιλλέας Φιχτίων 2-2
Μυκηναϊκός – Ατρόμητος Σχινοχωρίου 4-0
Μέθανα – Δαναοί 3-1
Ναύπλιο 2017 – Παμμηδεατικός 4-0

 

Β κατηγορία – 3ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Αργολίδα 2000 – Πλατανίτι 3-2
Παλαμήδης – Πανανυφιακός 2-0
Ολυμπιακός Ναυπλίου – Προίτος 3-0

 

Β κατηγορία – 4ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Άργους – Αργέας 7-1
ΑΕΚ Άργους – Απόλλων Άργους 1-1
Αγαμέμνων – Αχλαδόκαμπος 1-4

 

Πρωτάθλημα Παίδων – 1ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Παναργειακός – Αστέρας Δρεπανιακός 4-0
Ερμής Κιβερίου – Ατρόμητος Παναρητίου 3-1
Πρωτέας – Προίτος 1-2

 

Πρωτάθλημα Παίδων – 2ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Πορτοχελιακός – Ένωση Ερμιονίδας αναβλήθηκε
Τροιζηνιακός – Ποσειδώνας Διδύμων αναβλήθηκε
Σπέτσες – Κρανίδι αναβλήθηκε

Σχολιάστε...

Γράψτε το σχόλιό σας
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

Πρόσφατα σχόλια