Το πρόγραμμα των αγώνων στον όμιλο που συμμετέχουν ο Παναργειακός και η Ένωση Ερμιονίδας

27 Likes
13 Shares
0 Comments

Έγινε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής. Στην πρεμιέρα του 3ου ομίλου, ο Παναργειακός θα αντιμετωπίσει στην Πάτρα την Παναχαϊκή και η Ένωση Ερμιονίδας θα αγωνιστεί στο Λουτράκι με την τοπική ομάδα.

 

Tο πρωτάθλημα έχει προγραμματιστεί να αρχίσει στις 11 Σεπτεμβρίου και θα ολοκληρωθεί στις 21 Μαϊου 2017. Το πρόγραμμα στον όμιλο στον οποίο συμμετέχουν οι δύο ομάδες της Αργολίδας:

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 16η
Τσικλητήρας Πύλου-ΑΟ Ζευγολατιού
Δόξα Μεγαλόπολης-Αχαϊκή
Φωστήρας-Αστέρας Αμαλιάδας
ΠΑΟ Βάρδας-Αιολικός
ΑΟ Χαλκίδας-Παναρκαδικός
Παναχαϊκή-Παναργειακός
ΑΟ Λουτράκι-ΑΕ Ερμιονίδας
Ρεπό: Θήβα

2η αγωνιστική 17η
Θήβα-Τσικλητήρας Πύλου
ΑΟ Ζευγολατιού-Δόξα Μεγαλόπολης
Αχαϊκή-ΠΑΟ Βάρδας
Αστέρας Αμαλιάδας-ΑΟ Χαλκίδας
Αιολικός-Παναχαϊκή
Παναρκαδικός-ΑΕ Ερμιονίδας
Παναργειακός-ΑΟ Λουτράκι
Ρεπό: Φωστήρας

3η αγωνιστική 18η
Τσικλητήρας Πύλου-Δόξα Μεγαλόπολης
Φωστήρας-Θήβα
ΠΑΟ Βάρδας-ΑΟ Ζευγολατιού
Παναχαϊκή-Αχαϊκή
ΑΕ Ερμιονίδας-Αστέρας Αμαλιάδας
ΑΟ Λουτράκι-Αιολικός
Παναρκαδικός-Παναργειακός
Ρεπό: ΑΟ Χαλκίδας

4η αγωνιστική 19η
Φωστήρας-Τσικλητήρας Πύλου
Δόξα Μεγαλόπολης-ΠΑΟ Βάρδας
Θήβα-ΑΟ Χαλκίδας
ΑΟ Ζευγολατιού-Παναχαϊκή
Αχαϊκή-ΑΟ Λουτράκι
Αστέρας Αμαλιάδας-Παναργειακός
Αιολικός-Παναρκαδικός
Ρεπό: ΑΕ Ερμιονίδας

5η αγωνιστική 20ή
Τσικλητήρας Πύλου-ΠΑΟ Βάρδας
ΑΟ Χαλκίδας-Φωστήρας
Παναχαϊκή-Δόξα Μεγαλόπολης
ΑΕ Ερμιονίδας-Θήβα
ΑΟ Λουτράκι-ΑΟ Ζευγολατιού
Παναρκαδικός-Αχαϊκή
Αστέρας Αμαλιάδας-Αιολικός
Ρεπό: Παναργειακός

6η αγωνιστική 21η
ΑΟ Χαλκίδας-Τσικλητήρας Πύλου
ΠΑΟ Βάρδας-Παναχαϊκή
Φωστήρας-ΑΕ Ερμιονίδας
Δόξα Μεγαλόπολης-ΑΟ Λουτράκι
Θήβα-Παναργειακός
ΑΟ Ζευγολατιού-Παναρκαδικός
Αχαϊκή-Αστέρας Αμαλιάδας
Ρεπό: Αιολικός

7η αγωνιστική 22η
Τσικλητήρας Πύλου-Παναχαϊκή
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Χαλκίδας
ΑΟ Λουτράκι-ΠΑΟ Βάρδας
Παναργειακός-Φωστήρας
Παναρκαδικός-Δόξα Μεγαλόπολης
Αιολικός-Θήβα
Αστέρας Αμαλιάδας-ΑΟ Ζευγολατιού
Ρεπό: Αχαϊκή

8η αγωνιστική 23η
ΑΕ Ερμιονίδας-Τσικλητήρας Πύλου
Παναχαϊκή-ΑΟ Λουτράκι
ΑΟ Χαλκίδας-Παναργειακός
ΠΑΟ Βάρδας-Παναρκαδικός
Φωστήρας-Αιολικός
Δόξα Μεγαλόπολης-Αστέρας Αμαλιάδας
Θήβα-Αχαϊκή
Ρεπό: ΑΟ Ζευγολατιού

9η αγωνιστική 24η
Τσικλητήρας Πύλου-ΑΟ Λουτράκι
Παναργειακός-ΑΕ Ερμιονίδας
Παναρκαδικός-Παναχαϊκή
Αιολικός-ΑΟ Χαλκίδας
Αστέρας Αμαλιάδας-ΠΑΟ Βάρδας
Αχαϊκή-Φωστήρας
ΑΟ Ζευγολατιού-Θήβα
Ρεπό: Δόξα Μεγαλόπολης

10η αγωνιστική 25η
Παναργειακός-Τσικλητήρας Πύλου
ΑΟ Λουτράκι-Παναρκαδικός
ΑΕ Ερμιονίδας-Αιολικός
Παναχαϊκή-Αστέρας Αμαλιάδας
ΑΟ Χαλκίδας-Αχαϊκή
Φωστήρας-ΑΟ Ζευγολατιού
Δόξα Μεγαλόπολης-Θήβα
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

11η αγωνιστική 26η
Τσικλητήρας Πύλου-Παναρκαδικός
Αιολικός-Παναργειακός
Αστέρας Αμαλιάδας-ΑΟ Λουτράκι
Αχαϊκή-ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΟ Ζευγολατιού-ΑΟ Χαλκίδας
Θήβα-ΠΑΟ Βάρδας
Δόξα Μεγαλόπολης-Φωστήρας
Ρεπό: Παναχαϊκή

12η αγωνιστική 27η
Αιολικός-Τσικλητήρας Πύλου
Παναρκαδικός-Αστέρας Αμαλιάδας
Παναργειακός-Αχαϊκή
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Ζευγολατιού
Παναχαϊκή-Θήβα
ΑΟ Χαλκίδας-Δόξα Μεγαλόπολης
ΠΑΟ Βάρδας-Φωστήρας
Ρεπό: ΑΟ Λουτράκι

13η αγωνιστική 28η
Τσικλητήρας Πύλου-Αστέρας Αμαλιάδας
Αχαϊκή-Αιολικός
ΑΟ Ζευγολατιού-Παναργειακός
Θήβα-ΑΟ Λουτράκι
Δόξα Μεγαλόπολης-ΑΕ Ερμιονίδας
Φωστήρας-Παναχαϊκή
ΠΑΟ Βάρδας-ΑΟ Χαλκίδας
Ρεπό: Παναρκαδικός

14η αγωνιστική 29η
Αχαϊκή-Τσικλητήρας Πύλου
Αιολικός-ΑΟ Ζευγολατιού
Παναρκαδικός-Θήβα
Παναργειακός-Δόξα Μεγαλόπολης
ΑΟ Λουτράκι-Φωστήρας
ΑΕ Ερμιονίδας-ΠΑΟ Βάρδας
Παναχαϊκή-ΑΟ Χαλκίδας
Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας

15η αγωνιστική 30ή
ΑΟ Ζευγολατιού-Αχαϊκή
Θήβα-Αστέρας Αμαλιάδας
Δόξα Μεγαλόπολης-Αιολικός
Φωστήρας-Παναρκαδικός
ΠΑΟ Βάρδας-Παναργειακός
ΑΟ Χαλκίδας-ΑΟ Λουτράκι
Παναχαϊκή-ΑΕ Ερμιονίδας
Ρεπό: Τσικλητήρας Πύλου

ΧΩΡΙΣ ΣΧΟΛΙΑ

ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΣ

error: Περιεχόμενο που προστατεύεται από πνευματικά δικαιώματα.