Ανακοινώθηκαν τα ονόματα των σπουδαστών που θα φοιτήσουν το α’ εξάμηνο της περιόδου 2016-2017 στα ΔΙΕΚ Άργους και Ναυπλίου. Οι εγγραφές θα γίνονται έως και την Δευτέρα 26 Σεπτεμβρίου, μέχρι τις 8 μμ. Οι ώρες λειτουργίας του Δ.Ι.Ε.Κ είναι 1 έως 9 μμ.
ΔΙΕΚ ΑΡΓΟΥΣ
Τμήμα Β. Βρεφονηπιοκόμων
PANAJOTI ANXHELA του VASIL |
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ |
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΣ |
ΓΙΟΥΦΤΣΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΣ |
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
ΔΗΜΟΛΙΟΥΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΣ |
ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
ΚΑΡΑΦΩΤΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΚΟΛΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ του ΦΩΤΙΟΣ |
ΚΟΥΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
ΚΟΥΣΤΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ |
ΛΟΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΣ |
ΜΑΡΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ |
ΜΠΑΣΙΛΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
ΜΠΡΟΔΗΜΑ ΠΑΓΩΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΝΟΝΗ ΦΑΝΗ του ΒΑΣΙΛΗΣ |
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗΣ |
ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΠΑΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΑΡΙΛΑΟΣ |
ΣΤΑΡΦΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΣΩΤΗΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΙΩΑΝΝΗΣ |
ΤΡΙΓΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
ΤΣΑΛΔΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΤΙΜΟΘΕΟΣ |
ΤΣΑΠΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
ΤΣΟΥΛΦΙΔΗ ΗΡΑΚΛΕΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΛΑΜΠΡΟΣ |
Τμήμα Β. Φυσικοθεραπείας
TOMA IULIAN του LIVIU |
URAJ ELISELDA του GEZIM |
ΒΑΡΒΕΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
ΓΙΑΛΛΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
ΔΑΜΑΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΤΡΟΣ |
ΔΑΜΑΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
ΔΕΔΕ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗΣ |
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΚΙΝΕΒΥΖΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
ΚΟΡΔΟΠΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΟΡΦΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
ΚΟΤΣΟΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ |
ΚΟΤΣΟΜΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗς |
ΚΟΥΜΑΝΑΚΟΥ ΕΣΤΕΡ του ΣΠΕΤΙΜ |
ΛΑΓΟΥ ΜΑΡΘΑ του NIKOΛΑΟΣ |
ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΜΕΛΕΤΙΟΣ |
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
ΜΠΕΛΕΣΙΩΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ |
ΝΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΓΩΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
ΝΤΟΛΕΣΩΒ ΗΛΙΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΦΩΤΙΟΣ |
ΠΑΝΑΓΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗΣ |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ |
ΠΑΤΟΥΧΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ |
ΠΡΙΦΤΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΜΠΙ |
ΡΕΤΣΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
ΣΤΑΡΦΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΣ |
ΤΣΑΜΑΝΤΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑΥΓΗ του ΣΤΑΥΡΟΣ |
ΧΑΤΖΗΒΙΔΟΓΛΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
Τμήμα Τεχνικών Αρτοποιών – Ζαχαροπλαστικής
MAΡΟΥΔΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ |
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
ΓΚΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΝΑΥΣΙΚΑ του ΙΓΝΑΤΙΟΣ |
ΓΚΟΛΕΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ |
ΔΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ |
ΚΑΤΣΟΥΓΚΡΗ-ΔΗΜΑΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
ΚΟΤΣΑΣΠΥΡΟΥ ΜΑΡΊΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
ΚΟΥΛΟΥΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
ΚΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΕΤΡΟΣ |
ΜΑΝΑΒΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΜΑΝΤΑ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
ΜΙΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΗΣ |
ΜΙΝΤΖΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
ΜΠΑΜΠΑΛΙΑΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ |
ΣΤΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
ΣΤΡΙΓΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΣ |
ΤΖΕΦΕΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΗΣ |
ΦΡΑΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ |
ΧΑΤΖΗΚΥΡΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΗΤΑΣ |
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ |
Τμήμα Φυλάκων Μουσείων & Αρχαιολογικών Χώρων
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΗΣ |
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
ΓΚΟΛΕΜΗ ΙΡΙΣ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
ΓΟΓΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΔΕΔΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑΣ |
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
ΚΑΡΥΔΗΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ |
ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗΣ |
ΛΕΡΜΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ |
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩNΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
ΛΙΩΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗΣ |
ΜΑΡΙΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
ΜΕΝΤΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
ΜΠΑΜΠΑΛΙΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του |
ΜΠΑΡΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ |
ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
ΝΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του |
ΠΟΜΟΝΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ |
ΡΑΠΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ |
ΡΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ |
ΣΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ |
ΤΣΕΜΠΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΣ |
ΤΣΙΩΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΦΛΕΣΣΑ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΣ |
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΣ |
ΧΟΥΝΤΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
ΔΙΕΚ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
Τμήμα Τεχνικών Τουριστικών Μονάδων
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ |
ΒΟΥΡΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΛΟΥΙΖΑ του ΙΩΑΝΝΗΣ |
ΚΑΒΒΕΖΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ |
ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑΣ |
ΚΙΤΣΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ |
ΚΟΛΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΣ |
ΚΟΡΑΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΗΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ |
ΜΠΙΖΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑΣ |
ΜΠΙΝΙΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΣ |
ΝΤΟΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΤΣΑ του ΠΕΤΡΟΣ |
ΟΒΑΝΤΟ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΚΤΩΡ |
ΠΙΠΙΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
ΠΟΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΣ |
ΡΑΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
ΤΟΣΚΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΜΑΡΙΝΟΣ |
ΤΡΙΜΠΟΝΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΠΕΤΡΟΣ |
ΤΣʼΚΩΝΑ ΑΓʼΠΗ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ του ΑΘΑΝʼΣΙΟΣ |
ΤΣΕΜΠΕΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΣ |
ΤΣΕΤΝΑΡΣΚΑ ΤΕΤΙΑΝΑ του ΒΑΣΙΛ |
ΤΣΙΜΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΣ |